Reklam

Haberlere Dön

8 Ağustos 2017

​MOBİLİYUM AVM B ETAP’TA SONA GELİNDİ…

MOBİLİYUM AVM B ETAP’TA SONA GELİNDİ…

Türkiye´nin en büyük kapalı mobilya alışveriş merkezi Mobiliyum AVM´nin B ETAP toplantısı geçtiğimiz günlerde gerçekleştirildi.

B ETAP ÜYELERİNİN tam kadro olarak toplantıda bulunması Mobiliyum Yönetim Kurulu tarafından yüksek memnuniyetle karşılandı.

Mobiliyum Yönetim Kurulu Sayın Talha Temur HAN ve Yönetim kurulu üyeleri tarafından B ETAP inşaat sürecinde Yönetim süresi boyunca gelinen süreçler tüm üyelere anlatıldı.

Aynı zamanda toplantıda İnşaat sürecinde çalışan TAŞERON firmalarında katılması ile tüm açıklığı ile şuana kadar yapılmış ve yapılacak olan B ETAP inşaatının AĞUSTOS ayı itibari ile teslim edilmiş olduğunun ve tüm B Etap üyelerinin Ağustos ayı itibari ile işyerlerinin tadilat sürecini başlatmaları gerektiğinin bilgisi verildi.

Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Talha Temur HAN tarafından Teslim edilen iş yerlerinin giriş katlarının kesin olmakla birlikte KASIM ayı fuarına kadar açılışa hazır hale getirilmesi gerekliliği Üyelere bildirilirken; bahsi geçen tarihe kadar tadilatlarını bitirmeyen Üyelere ise Cezai yaptırım getirileceği bilgisi verildi.

Tüm bu bilgilendirmeler çerçevesinde B Etap üyelerinin oy çokluğu ile B ETAP bitiş süreci ve verilen tarihler kabul edilmiş oldu.