Reklam

Haberlere Dön

7 Ağustos 2017

​İSRAİL BAŞKONSOLOSU SHAİ COHEN’İN MOBİLİYUM MEMNUNİYETİ

Türkiye´nin en büyük kapalı mobilya alışveriş merkezi Mobiliyum AVM´deki mobilya firmalarını gezen İsrail İstanbul Başkonsolosu Shai Cohen, İsrail Tel Aviv´deki evinin mobilyalarını GEÇTİĞİMİZ GÜNLERDE MOBİLİYUM AVM’DEN SEÇEREK MOBİLİYUM’UN KALİTELİ VE HESAPLI ALIŞVERİŞTE TERCİH EDİLMESİ GEREKLİLİĞİNİ VE İKİ ÜLKE ARASINDA Kİ TİCARİ HACMİN ARTMASI ADINA GEÇTİĞİMİZ GÜNLERDE MOBİLİYUM AVM’YE RESMİ ZİYARETTE BULUNDU.

MOBİLİYUM YÖNETİM KURULU TARAFINDAN AĞIRLANAN SHAI COHEN İnegöl´ün ve dolayı ile Mobilya sektörünün İsrail için önemli bir bölge olduğunu belirterek, “Bizim amacımız iki ülke arasındaki yatırımları güçlendirmektir. İnegöl´de çok büyük firmaların olduğunu ve İsrail´de büyük bir pazar açmak istediklerini biliyoruz.

İnegöl´e olan ziyaretlerimizi bu sefer ticaret hacminin geliştirmek ve bu konular üzerine istişare yapmak adına Mobiliyum AVM Yönetim Kurulu Başkanı sayın Talha Temur HAN ve Üyeleri ile ve bunun akabinde İnegöl Ticaret ve Sanayi Odası ile görüşmeler yapmak adına burada olduklarını ilettiler.

Bu sinerjiyi devam ettirmek adına Mobiliyum AVM Yönetim Kurulu ve Üyelerini en kısa sürede İsrail’de ağırlamaktan ve İsrail tarafında da bu konuyu ilerletebilmek adına İsrail’e Cohen tarafından davet gerçekleştirildi.

Amacımız ticareti geliştirmek. Ürünlerini İsrail pazarında satamayan, gösteremeyen firmalarla iletişim kurmak istediklerini ; Türk mobilyasının kalitesinin çok yüksek olduğunu ve İsrail´deki marketlerin ve halkın daha çok beğeneceklerine inandığını ilettiler.

Mobiliyum avm Yönetim Kurulu Başkanı sayın Talha Temur Han bu davetten ötürü çok memnun olduklarını en kısa sürede İsrail’e Yönetim Kurulu ve Mobiliyum Üyeleri ile ziyaret gerçekleştireceklerinin bilgisi verdi.

Ayrıca COHEN’e yapmış olduğu ziyarette Mobiliyum AVM hatırası olan fincan setinin hediye etti.

MOBİLİYUM AVM PROJEYİ ÜSTLENDİ

Yapılan görüşmelerde Kasım Ayında İsrail’de gerçekleşecek olan yüksek katılımlı fuarın organize edilmesi ve iş birliği sağlanması adına Cohen tarafından getirilen projeye Mobiliyum Yönetim Kurulu Başkanı Talha Temur HAN ve yönetim kurulu üyeleri sıcak baktıklarını ilerleyen günlerde proje hakkında bilgilendirme yapacaklarını ilettiler.