Reklam

Ndesign Mobilya

NDESING , Nurhas Mobilya ve Sanayi Ticaret A.Ş'nin markası olarak 1983 yılında kurulmuştur.

Bursa İnegöl’de, toplam 30.000 m2 kapalı alana kurulu üretim tesisine sahip olan NDESIGN, tasarım odaklı ürün anlayışını, modern teknolojiyle birleştirerek Avrupa Birliği normlarına uygun üretim yapmaktadır.

NDESIGN , 300'ü aşkın çalışanı ve 200 adedi aşan satış noktasına ilave olarak İstanbul, Bursa, İzmir, Adapazarı ve Diyarbakır’da kendine ait perakende satış mağazalarıyla müşterilerinin taleplerini karşılamaktadır. Bununla birlikte İhracatta sektöre öncülük eden NDESIGN, üretiminin %40’ını başta Avrupa olmak üzere, Asya, Afrika, Orta Doğu ve Arap bölgelerinde 60’tan fazla ülkeye ihraç etmektedir. NDESIGN 2013 yılında Çin'e ilk ihracatını gerçekleştirmiş olup , bölgede kendi markası ile satış yapmaktadır.

NDESIGN koleksiyonları , yenilikçi ürün anlayışını yansıtmaktadır. Özgün tasarımı, insan ve çevre sağlığına uygun malzemeleri, modern teknolojileri ve deneyimli iş gücünü birleştiren NDESIGN koleksiyonları , mükemmel uyumu ortaya koyabilmeyi amaçlamaktadır.

Markalaşmaya ciddi yatırımlar yapan NDESIGN, müşteri memnuniyeti ilkesiyle ve tasarım odaklı ürün felsefesiyle örülü hizmet anlayışına büyük önem vermektedir.

Ürün grubu; döşemeli ürünler, yemek odası, yatak odası , TV üniteleri, cash & carry ürünlerinden oluşan NDESIGN , esnek üretim yapısı ile , döşemeli ürün gruplarında , müşterilerine çok sayıda model ve kumaş alternatifi sunabilmekte ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ve üretim kalitesi ile sektör içerisinde fark yaratmaktadır.

NDESIGN , dünya trendlerini yakından takip etmekte ve ürünlerini tercih edenlerin yaşam alanlarına mutluluk, konfor ve rahatlık katmayı hedeflemektedir.

Müşteri memnuniyetinin devamlılığının marka kalitesini daima yükseltmek olduğunun bilincinde olan NDESIGN , özellikle ar-ge yatırımları konusunda cesur davranmakta ve koleksiyonlarını müşteri taleplerini ve trendleri dikkate alarak yenilemektedir.

NDESIGN yenilikçi ekibi ile birlikte , hem ülkemizde, hem de tüm dünyada saygın , bilinirliği yüksek ve kaliteli bir Türk Mobilya markası olmayı amaçlamaktadır. 

Ndesign Mobilya

Organize Sanayi Bölgesi 1.Cadde No:12 PK:16400 İnegöl–Bursa /TÜRKİYE

Telefon: +90 (224) 714-8068

Fax: +90 (224) 714-8822

Web: www.ndesign.com.tr

ÜRÜNLER
ve
GRUPLARI