Reklam

N'Crea

KAYNAKÇILAR İNŞAAT MALZEMELERİ;

1970 yılında İnegöl ilçesinde yapı sektöründe faaliyetine başlayan işletmemiz hafriyat, inşaat malzemeleri, yalıtım, çatı kaplama, bahçe mobilyaları ve ev dekorasyon ürünleri satıcılığı, kilitli parke taş üretimi alanlarında faaliyet göstermektedir.

Temel amacı müşteri memnuniyeti olan işletmemizin çağın gereği olarak sürekli kendini yenilemek sureti ile alanına giren her konuda en iyi olmak ana fikri ile çalışmalarına devam etmektedir.

Günümüz koşullarında sektörümüz içindeki gelişmeleri yakından takip etmek sureti ile çağdaş bir işletmecilik anlayışını kendine hedef edinen işletmemiz her konuda ilk günkü heyecanı ile yoluna devam etmektedir.

N’CREA HOME ACCESSORIES;

2011 yılında ithalatına başladığımız ev dekorasyon ürünleri ile yeni bir alanda emin adımlarla ilerleyen firmamız bu alanda ki faaliyetleri 2012 yılında markalaştırma yolunu seçmiş N’CREA HOME ACCESSORIES markası ile başlayan serüveni 2013 yılında tescil ettirerek bu alana profesyonel bir giriş yapmıştır.

N’Crea markası adı altında satılan ürünlerimiz başta merkez mağazamız olan İnegöl showroomumuzda yer almakla birlikte, şube mağazamız Anatolium AVM’de de hizmet vermektedir. 2.şube olarak Mobiliyum AVM’de olmanın heyacanını taşıyoruz.

Ürünlerimizin toptan ve perakende alanında öncelikle müşteri memnuniyeti hedefi ile sağlam adımlarla ilerlemektedir. Gerek offlineda gerek onlineda ürünlerinin tercih edilirliği ile adını kısa sürede Türkiye’nin tüm noktalarında adını duyurmayı başarmıştır.

Offlineda ürünlerimiz www.ncrea.com.tr internet mağazamız haricinde 9 farklı platformda daha satışı gerçekleşmektedir.Ürünlerimizin çoğunun tasarım olmasından kaynaklı tercih edilirlik söz konusudur.

N'Crea

Organize Sanayi Bölgesi 1. Cad. Metal Sanayi Sitesi No:Bila İnegöl / BURSA / TÜRKİYE

Telefon: +90 (224) 714-8888

Fax: +90 (224) 714-8134

Web: www.ncrea.com.tr

ÜRÜNLER
ve
GRUPLARI