Reklam

LAKE

Lake; 2004 yılında Yönetim Kurulu başkanı Seçkin KURŞUN önderliğinde Bursa’nın İnegöl İlçesinde kuruldu. Çağa ayak uyduran yenilikçi üretim anlayışı ve deneyimli personeli ile yurt içi ve yurt dışına kaliteli ve güvenli mobilya sunan Lake, kısa zamanda akılda kalıcı bir marka olmayı başarmıştır. Mobilyayı sanat haline getirerek hayalleri gerçekleştirmek adına, ‘’değişmeyen tek şey değişimdir’’ politikasıyla sürekli yenilikler sunan ve tek başına moda yaratabilen, evrensel ihtiyaçlara karşılık verebilen bir firma haline gelmiştir.

Zaman içerisinde sunduğu kalite ve güven ile büyüme hızını katlayan Lake, daha fazla müşteri ve daha fazla ülkeye ulaşmak için 2014 yılında geçiş yaptığı 6.500 m2’si kapalı, 2.000 m2’si açık olan yeni üretim tesisinde, deneyimli 90 personeli ile üretim faaliyetlerine devam etmektedir. Bu sayede üretim kapasitesini ve kalitesini güncel teknolojik yatırımlarla güçlendirerek tüketicilerin ihtiyaçlarına zamanında karşılık vermektedir. Sağladığı büyüme ile yeni istihdam imkanları yaratmakta ve yaptığı ihracatlar ile ülke ekonomisine katkı sağlamaktadır. Satış sonrası destekleri ve kalitesiyle müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan bir anlayışa sahip olan Lake, markasını TSE ve ISO 9001 belgeleriyle taçlandırarak mobilyada kalite işler yaptığını kanıtlamıştır.

Mobilyayı bir yaşam kalitesi haline getiren Lake, hedeflerini her zaman yüksek tutarak daha fazla yenilik ile daha fazla insana ulaşmaya devam edecektir.

Çünkü, Lake bir yaşam kalitesidir.

LAKE

CERRAH MAHALLESİ GÜLLÜ DERE CAD. NO:22 İNEGÖL/BURSA

Telefon: 0224 714 13 10-11-12

Fax: +090 (224) 714-1323

Web: www.lake.com.tr

ÜRÜNLER
ve
GRUPLARI