Reklam

Gümüş Bebe

Gusta Mobilya 2011 yılında Türkiye’nin en önemli mobilya üretim merkezlerinden olan İnegöl’de faaliyete başlamış ve o günden günümüze kadar yurtiçi ve yurtdışındaki birçok mobilya mağazalarına hizmet etmiş ve ürünleri ile binlerce evi süslemiştir.

2013 yılında Kosgeb’in yeni doğan girişimciler kategorisinde 3950 firma arasında Türkiye’de ilk 5 firma arasına girerek büyük bir başarı kazanmış ve birçok ödüle layık görülmüştür.

Ev mobilyası konusunda; hem yurt içi hem de yurt dışındaki mobilya sektöründe faaliyet gösteren mağazaların değişen ve gelişen ihtiyaç ve beklentilerine uygun yatak odası, yemek odası ve duvar ünitesi mobilyalarını üreten firmamızın en önem verdiği konular, üretmiş olduğu ürünlerin pazarlamasını yapmak, standartlara uygun sevk etmek, teknik destek ve satış sonrası hizmetlerle müşterilerin memnuniyetini sağlamak ve arttırmaktır.

Misyonu:

Tüketici Güvenliği başta olmak üzere, müşteri ve tüketicilerimizin var olan ve olabilecek ihtiyaçlarını, beklentilerini doğru tespit etmek; bunları standartlara uygun olarak karşılanmasına odaklanmaktır.

Vizyonu:

Hevesli, hırslı ve profesyonel takım ruhu ile kendimizi sürekli yenilemek ve geliştirmek;

Sektördeki gelişmeler ile aynı hızda ilerlemek, kurumsal şirket yapısı ile müşterilerine yenilikçi ve yüksek kalitede ürünler sunabilmek;

Hatalara zamanında ve sistemli müdahale etmek. Bir daha tekrar etmemesi için her kademede düzeltici ve önleyici faaliyetler yapmaktır.

Gümüş Bebe

Mahmudiye mh. 29. Mobilya sk. No: 21 İNEGÖL / BURSA

Telefon: +90 (224) 714-2424

Fax: +90 (224) 711-6767

Web: www.gustamobilya.com

ÜRÜNLER
ve
GRUPLARI