Reklam

Candess Mobilya

2001 Yılında sektörde yerini alan firmamız 150 m²'alanda üretime başlayıp, toplamda 8000 m² üretim alanı ve 110 çalışanı ile sizlere hizmet vermektedir.Yumuşak grupla sektöre başlayıp kaliteyi kendisine ilke edinip yaptığı tasarımlarda A plus ve kendi oluşturduğu mağazalarda sizlere(nihai tüketiciye) hizmet vermektedir . Candess her geçen gün bir marka olmaktadır. Siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek ve daha iyi bir concept sunabilmek için yumuşak gruptaki kalitemizi ve başarılarımızı panel yatak odası ve yemek odasında da sizlere sunmak için yine iş başındadır. 2011 yılın başından. bugüne cilalı ahşap ürünlerde de sizlerin beğenisini almaktan ve yine farklı tasarımlar sunmaktan keyif almaktayız.

Candess firmasının bundan sonraki hedefleri arasında siz değerli müşterilerimize nasıl ve ne şekilde daha iyi hizmet verebiliriz bunun stratejileri yapılmaktadır.

Bizler CANDESS ailesi olarak müşterilerimize; kaliteden ödün vermeden, daha çağdaş daha yaşanılabilir mekanlar oluşturabilmek için çözüm ortağı olmaya devam edeceğiz.

Candess Mobilya

Ağaç İşleri Bölümü 14. Sokak No:44 İnegöl-Bursa

Telefon: +90 (224) 718-5999

Fax: +90 (224) 718-5131

Web: www.candess.com.tr

ÜRÜNLER
ve
GRUPLARI