Reklam

Area Mobilya

1999 yılında Türkiye BURSA İnegöl’de kurulmuştur.2005 yılında başlatmış olduğu markalaşma sürecinde ‘’AREA’’ markası tescil ettirilmiştir.

AREA markasıyla panel mobilya ve koltuk üretimini 8000 m2 kapalı alanda Alman ve İTALYAN menşeli makine parkuruyla, üretim kapasitesini kademeli olarak arttırarak aylık 800 takıma ulaşmıştır.

AREA ailesi olarak hedeflerimize vaktinden önce ulaşmanın verdiği mutluluk ve hızla,sayın müşterilerimizin siparişlerine daha iyi cevap verebilmek ,daha rahat ve konforlu bir çalışma ortamı oluşturmak adına yeni bir çalışma ortamına taşındık.15000 m2 kapalı alan,10000m2 açık alan olmak üzere toplam 25000 m2 alana sahip yeni fabrikamızın tamamı kendi öz kaynaklarımız ile oluşturulmuştur.

Sürekli değişen dekorasyon ve moda anlayışlarına uygun,birbirinden şık ve trendleri takip eden modellerimize,yenilerini katmak için yeni fabrikamızın iyi bir başlangıç olacağını düşünmekteyiz.Yeni fabrikamızda EV CONCEPT anlayışıyla: Yatak odası,yemek odası,duvar üniteleri,TV üniteleri,oturma grupları,koltuk takımları ve bunlara uygun sehpa modellerini üretmek için bu yeni işyerimiz bizlere hem gerekli alanı sağlayacak hem de hız kazandıracaktır.

Çalışanlarımızın iş sağlığı ve Güvenliğinin sağlanması,çevreye olan saygımız,kalite,sağlık, çevre kavramlarını ön planda tutmamızı ve buna uygun şirket politikası oluşturmamızı sağlamıştır.Şirket politikamız gereği;Her zaman en şık,en güvenli,en sağlıklı ve dayanıklı mobilyaları üretmek amaçlarımız arasındadır.

Ürünlerde MDF ve SUNTALAM kullanılmaktadır.AREA markalı ürünler TSE belgeli olup 2 yıl garantilidir.Ürün plakalarında kenar bandı olarak ABS malzeme kullanılmaktadır.Ürünlerde kullanılan kenar bandı,menteşe,kulp,vida,ray ve bağlantı ekipmanları alanında uzmanlaşmış firmalardan tedarik edilmektedir.

Tüm ürünlerin kalite kontrolü,ilgili birim tarafından düzenli olarak titizlikle yapılmaktadır.Satış sonrası hizmette,her türden yedek parça ve servis konusunda gereken pratiğe ve hıza sahiptir.

Alanında profesyonel tecrübe ve deneyime sahip satış personelimizle başlaması muhtemel olan ticaretimiz için sizlere şimdiden teşekkür ediyor,ilerleyen günlerde nice başarılara imza atmayı temenni ediyoruz.

Area Mobilya

Yeniceköy Mah.654. Sk No:6 İnegöl / BURSA

Telefon: +90 (224) 718-8285

Fax: +90 (224) 718-5285

Web: www.areamobilya.com

ÜRÜNLER
ve
GRUPLARI